Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423825

Tööpakkumise number

423825

Töö kirjeldus

- Värbamisprotsesside väljatöötamine ja juurutamine
- Värbamiste läbiviimine vastavalt protsessile
- Töölepingute ja muu personaliga seotud dokumentide koostamine ja haldus
- Koolitusvajaduste kaardistamine ja haldus
- Tööjõukulude eelarvestamine ja aruandlus
- Tööohutuse ja töötervishoiu koordineerimine
- Tagasisidestamise strateegia ja protsesside väljatöötamine ja juurutamine

Nõudmised kandidaadile

- Omad eelnevat kogemust personalitöös
- Oled loomult väga hea suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega
- Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Oskad enda tööd ja aega planeerida
- Oled koostööle orienteeritud ja analüüsivõimeline
- Sulle meeldivad innovaatilised lahendused personalitöös

Kasuks tuleb:
- Sul on eelnev töökogemus infotehnoloogia valdkonna ettevõttes

- Mitmekesist tööd noores ja kasvavas tarkvarateenuste ettevõttes
- Kaasaegset ja innovatiivset töökeskkonda
- Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
- Erialaseid koolitusi ning arenguvõimalusi
- Motiveerivat töötasu

Lisainfo

CV võib saata ka otse emaili aadressile: hr[at]fob-solutions.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
16. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
17. mai 2016

FOB Solutions OÜ on 2013 aastal loodud Tarkvara arenduse ja kvaliteedikontrolli teenuseid ja lahendusi pakkuv ettevõte.
Eelkõige oleme keskendunud mobiilsetele platvormidele (Android, IOS, WP), kuid tegeleme ka veebipõhiste lahendustega. Pakume meie teadmiste rakendamist nii teenuste (kvaliteedikontroll, arendusteenused), kui ka täislahenduste (rakendused, rakendusserverid, E2E lahendused) näol. Meie teenuste läbivaks põhimõtteks on kvaliteet ja kasutajasõbralikkus.
Enamus tarkvara alastest teenustest ekspordime Lääne-­Euroopasse ja Põhja-Ameerikasse. Pisut panustame ka kohalikule turule.