Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635013

PERSONALISPETSIALIST (KL Järva)

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1139 €/kuus
Kuulutus sisestati: 10. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:31. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

 Peamised tööülesanded on töösuhete administreerimine ja personaliarvestuses osalemine (ametijuhendid, puhkuse ajakavad, tööaja arvestuse pidamine, personalialaste taotluste koostamine ja esitamine jne), motiveerimisprotsessis osalemine, töötajate arendamise ja hindamise protsessis osalemine
 Kaitseliidu vabatahtliku liikmeskonna üle arvestuse pidamine, aruannete koostamine; isikutoimikute haldamine
 Kaitseliitu vastuvõtmise, väljaarvamise ja teenistuskäiguga seotud dokumentatsiooni koostamine ja edastamine, auastmete omistamise ja ergutamiste esildiste esitamise korraldamine, erinevate andmebaaside pidamine, allüksuste pealike nõustamine ja abistamine personalialastes küsimustes ja muud personalitööga seotud tegevused

Ootused kandidaadile

 Esimese astme kõrgharidus (soovitavalt erialane) ja erialased täiendkoolitused
 Soovitavalt eelnev teenistus Kaitseministeeriumi haldusalas
 Arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus
 Dokumendihaldussüsteemi kasutamise oskus, soovituslikult algteadmised dokumendihaldusest
 Hea kirjalik ja suuline väljendusoskus eesti keeles
 Positiivne ellusuhtumine, suhtlemisoskus ja pingetaluvus
 Valmisolek läbida põhjalik taustakontroll

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE:
 Varasem töökogemus või kokkupuude Kaitseväe või Kaitseliiduga
 Kaitseliidu liikmelisus

 Väljakutseid pakkuvat tööd Eesti suurimas vabatahtlikke koondavas riigikaitselises organisatsioonis
 Toetust sisseelamisel ja võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
 Spordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#635013

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2020

Kaitseväe juhatajale otse alluva staabi- ja sidepataljoni põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Pataljon vastutab objektikaitse ning korrapidamisteenistuse korraldamise eest oma väeosas ning Kaitseväe peastaabis. Staabi- ja sidepataljonis õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub staabi- ja sidepataljoni koosseisu teavituskeskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

Vaata rohkem