Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322650

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda kolleegi, kes soovib end panustada väga mitmekülgses personalitöös!
Tööülesanneteks on personalialase dokumentatsiooni vormistamine, töötajate värbamine, osalemine koolitus- ja arendusprojektides, motivatsioonisüsteemi
arendamine, personalisuhete administreerimine, muud personali ja töökaitse valdkonnaga seotud tööülesanded

Ootused kandidaadile

Eeldame soovi teha tööd inimestega ning teostada igapäevaseid rutiine ja aruandlusi.
Kasuks tuleb eelnev personalitöö kogemis või vastav haridus.
Hea eneseväljendusoskus ning vastutustundlikkus.

Huvitavat tööd inimestega, võimalust rakendada oma seniseid kogemusi ja oskusi.
Bussitransport ettevõttesse tasuta (Solaris-Assaku-Solaris) , majas söökla.
Tööaeg 8.30 - 17.00

Tööpakkumise number
#322650

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Smarten Logistics kuulub Eesti juhtivate logistikateenuseid osutavate ettevõtete hulka. Meie eesmärk on pakkuda klientidele nende äri vajadustest lähtuvaid logistikalahendusi.

Vaata rohkem