https://www.cvkeskus.ee/464646

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Personalipartner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464646

Tööpakkumise number

464646

Firma nimi peidetud PERSONALIPARTNER

Töö kirjeldus

Ootame personalitiimiga liituma uuendusmeelset ja särasilmset PERSONALIPARTNERIT. Põhiülesanneteks on kommerts- ja tugiüksuse osakondadele tervikliku operatiivse personaliteenuse pakkumine, mh tööjõu planeerimine, värbamine ja valik (sh klienditeenindajad) ning uute töötajate sisseelamise toetamine; töötajate arendus- ja koolitustegevuste korraldamine; vajaliku aruandluse koostamine. Lisaks Kalevile toetad oma tööga Maiasmoka kohviku ja Orkla Accounting Centre tegevust. Lähemateks kaastöötajateks on Kalevi ja Põltsamaa Felixi personalidirektor, tarneahela personalipartner ja dokumentide haldusega tegelev personalispetsialist ning sõsarüksuste juhid; alluvaid ei ole.
Töötamiskoht on Jüri lähedal Lehmja külas ja kord nädalas Tallinna kesklinnas.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Kõrgharidust, eelistatult personalijuhtimise, psühholoogia või majanduse valdkonnas. Vähemalt 2-aastast personalitöö kogemust.
Väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti ning ladusal suhtlemistasemel inglise keele oskust, mis on vajalik kontsernis suhtlemiseks.
Isiksusena on sobiv kandidaat toimekas, iseseisev ning usaldusväärne meeskonnamängija. Samuti avatud ja empaatiline suhtleja, kellele pole võõras korrektsus ja vastutustundlikkus. Kindlasti on vajalik arvutioskus tavakasutaja tasemel.


Ettevõte pakub

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti armastatuima kaubamärgiga ettevõttes ning asjakohast kompensatsioonipaketti.Tööle ja koju sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.
Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisespordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega
- uute toodete degusteerimine

Lisainfo:
http://www.kalev.eu


Lisainfo

Valikuprotsessis hindame ka kandideerija tausta.
Kandideerida on võimalik ka saates oma CV ja motivatsioonikirja kuni 9.aprillini 2017 aadressile kandidaat(ät)kalev.ee; pealkirjaks: Personalipartner.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
20. märts 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.