Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622065

Personalipartner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalipartnerina osaled aktiivselt kaupluste töö korraldamises, jälgid töötundide kasutamist ning kaupluste tulemusi. Viid läbi tulemusvestlusi ning jälgid treeningplaanide täitmist. Tunned väga hästi meeskonnaliikmeid ning oskad märgata tärkavaid talente meeskonna sees, kui ka uusi tähti väljaspool. Oled toeks kaupluste juhtidele personalialastes küsimustes, osaled arendusprojektides ning viid läbi tööalaseid koolitusi.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui armastad rutiinivaba tööd ning oskad kiiresti muutuvas töökeskkonnas seada prioriteete. Sul on väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks. Oled avatud suhtleja ning loomult positiivne ja entusiastlik. Kui Sul on vastav kõrgharidus, eelnev personalitöö kogemus jaekaubanduses ning huvi moe vastu, siis kandideeri kohe!

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd, inspireerivat töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, koolitusi, sporditoetust ja merevaatega kontorit Rotermanni kvartalis.

Tööpakkumise number
#622065

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

Apranga Group on juhtiv jaekaubandusettevõte Baltiriikides, mis teeb koostööd tuntud brändidega kogu maailmast. Teiste hulgas esindatakse selliseid kaubamärke nagu Zara, Bershka, Mango, Emporio Armani, Burberry ja paljud teised.

Hetkel on Apranga Group'il Eestis, Lätis ja Leedus üle 180 kaupluse.
Meie meeskond koosneb rohkem kui 2000 oma ala professionaalist, kelle jaoks mood on elustiil.
Meie missiooniks on pakkuda klientidele alati suurepäraseid ostukogemusi!

Vaata rohkem