Värsked tööpakkumised

Personalijuht / Töökeskkonnaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505192

Tööpakkumise number

505192

Töö kirjeldus

Uute töötajate värbamine, personali dokumentatsiooni haldus, töögraafiku ja puhkustegraafiku haldamine, tootmistöötajate tööriiete ja isikukaitsevahendite haldamine, renditööjõu dokumentatsiooni haldamine, suhtlus renditööjõud pakkuvate ettevõtetega.
Tööohutusalase dokumentatsiooni haldus, juhendamised, siseauditid, tööohutusalaste koolituste ja tervisekontrolli korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus antud valdkondades 2 - 5 aastat.

Ettevõte pakub

  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
6. november 2017

Multimek Baltic OÜ on asutatud 2012 aastal ning asub Eestis, Tallinnast 40 km kaugusel Kehras. Ettevõttes töötab hetkel 35 spetsialisti. Multimek Baltic OÜ tegutseb 7500 ruutmeetrises kaasaegses tootmishoones, kus ka suure mõõtmeliste detailide valmistamine on võimalik.

Meie tugevuseks on eelkõige keskmise mõõtmeliste teraskonstruktsioonide valmistamine. Pakume teraslehtede gaasilõikust, painutust ja keevitust. Vajadusel valmistame tooted algusest lõpuni koos kokkupaneku ja pinnakäsitlusega. Oma tegevuses järgime alati kvaliteeti, täpset tarneaega ja paindlikku hinnakujundust.