Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299896

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte sisemise tööjõu olukorra analüüs, osakondade tööks vajaminevate töötajate sisemise ja välise värbamise korraldamine ja teostamine;

  • Töösuhete igapäevase haldamise juhtimine ja koordineerimine ning sellega seonduvate protseduuride teostamise eest vastutamine (töölepingute sõlmimine, andmehaldus, ametjuhendid, töökirjeldused jms);
  • Töö teostamiseks vajalike sihtgruppide kaasamine ning infovahetuse eesmärgil toimuvate koosolekute läbiviimine. Juhtide nõustamine tööõigusalastes küsimustes;
  • Töötajate arendamise ja koolitusega seonduvate personaliprotseduuride koordineerimine ja teostamine;
  • Arenguvestluste protsessi läbiviimine, sellega seonduva analüüsi teostamine, eesmärkide saavutamise kokkuvõtete teostamine;
  • Koolitusalaste eesmärkide kindlaksmääramine ja sidumine ettevõtte koolitusplaaniga;
  • Töötasude ja motivatsioonisüsteemidega seotud protsesside koordineerimine ja teostamine ning töötasustamise tagamine;
  • Tööohutusalase töö koordineerimine ja teostamine;
  • Sise- ja väliskommunikatsiooni alase töö eest vastutamine ja selleks vajalike tegevuste teostamine (siseteated jms);
  • Personalitööga seonduva sisemise ja ettevõtte välise statistika koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus – soovituslik on erialane haridus ;
  • Töökogemus- vähemalt 2- aastat sarnasel positsioonil tootmisettevõttes ;
  • Töölepingu- ja teisi töösuhteid puudutavate seadusandlike aktide tundmine ja nende igapäevases töösuhetes rakendamise kasutamise oskused;
  • Muutuste juhtimise oskus, koostöö- ja suhtlemisoskus; meeskonna juhtimisoskus;
  • Väga hea eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas; vene keel suhtlustasandil;
  • Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel.
Isikuomadused
  • Abivalmis, proaktiivne, diskreetne, positiivne ja avatud

* võimalust ennast rahvusvahelises ettevõttes arendada ja oma võimeid proovile panna
* häid töötingimusi ning energilist , eesmärgile pühendunud kollektiivi
* konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Personalijuhi töö eesmärk on tagada personalijuhtimise funktsioonide efektiivne toimimine viisil, mis toetab ettevõtte strateegia elluviimist, töötajate võimete realiseerimist, nende arengut ja heaolu kujunemist.

Tööpakkumise number
#299896

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2013

Èolane Tallinn on 1975.aastal loodud juhtiva Prantsuse päritolu tööstuselektroonika arendamise ja valmistamise teenuse pakkuja Èolane kontserni allüksus.
1992.aastal loodud Tallinna tehases töötab 195 töötajat; ettevõte on olnud oma valdkonna teerajaja ning aastaid Eesti suurim eksportija.

Vaata rohkem