Värsked tööpakkumised

Personalijuht-sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279043

Tööpakkumise number

279043

Töö kirjeldus

- Personalisse puutuva töö korraldamine
- Ettevõtte kontoritöö ja asjaajamise korraldamine
- Vajadusel raamatupidajate abistamine andmete sisestamisel

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti- ja vene keele oskus
- Vähemalt keskeri haridus (kas raamatupidamine, õigusteadus või sekretär-asjaaajaja)
- Eelnev töökogemus personalitöötajana
- Väga hea arvutioskus
Nõuded isikuomadustele:
- Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime
- Usaldusväärsus ja korrektsus
- Väga hea pingetaluvus ja kiire reageerimisvõime
- Lojaalsus
- Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust, huvitavat ja vastutusrikast tööd. Head töökeskkonda ja ausat ning töökat kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2012
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2012

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.
Ettevõtte on spetsialiseerunud operaatoritega ehitusmasinate rentimisele, millele lisaks teostame lammutustöid, kaeve- ja mullatöid, teetöid ja territooriumite hoolduskoristust.