https://www.cvkeskus.ee/363175

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363175

Tööpakkumise number

363175

Töö kirjeldus

Skeleton Technologies otsib oma meeskonda personalijuhti, kes väärtustab väljakutseid noore ja kiiresti areneva ettevõtte talendijuhtimise süsteemi ülesehitamisel. Tegemist on uue loodava ametikohaga.

Personalijuhi töö eesmärgiks on juhtida ettevõtte personalivaldkonda olles sellealane koostööpartner juhtkonnale. Personalijuht planeerib tööjõudu ja järelkasvu (sh praktikaprogrammid, koostöö ülikoolidega), töötab välja uute töötajate värbamise põhimõtted ja protsessi, toetab uute töötajate sisseelamist, loob motivatsiooni- ning arenguvestluste süsteemid ning selgitab välja töötajate koolitusvajadused, ühtlasi haldab personalidokumentatsiooni ja -andmebaasi ning vastutab töötervishoiu eest. Lisaks on ta esialgu abiks Saksamaa tegevjuhile personali planeerimisel.


Nõudmised kandidaadile

Ettevõte ootab oma meeskonnaga liituma kogenud professionaali, kellel on väga head teadmised kaasaegsetest HR kontseptsioonidest ning vastavast seadusandlusest. Oluline on kogemus personalivaldkonna juhtimisel ja sellealasel juhtkonna nõustamisel rahvusvahelises ettevõttes personalijuhina või tihe kokkupuude personali arendamise ja juhtimisega mõne muu üksuse juhina. Vajalik on koostöövõime, hea suhtlemisoskus ja organisatoorne võimekus. Töös läheb vaja väga head eesti ja inglise keele oskust, saksa keele oskus on suur eelis. Oodatud on töötaja, kes tahab teha oma tööd parimal moel, kes ei pelga pingelisi olukordi ega mugavustsoonist väljumist, kes leiab võimalusi nii tööprotsesside paremaks korraldamiseks kui ka enesearendamiseks.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub tõeliselt põnevat ja väljakutseid pakkuvat töökeskkonda, võimalust ise midagi luua ja otsustamise protsessides osaleda ning rahvusvahelist ja noort meeskonda.

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 08.12.2014


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

Skeleton Technologies OÜ puhul on tegemist tõeliselt innovaatilise ja arenguvõimelise noore Eesti ettevõttega. Nad on Euroopa üks juhtivaid energiasalvestite tootjaid ja arendajaid – nende tooted on konkurentide analoogtoodetest neli korda võimsamad ning võimaldavad salvestada kuni kaks korda rohkem energiat. Skeleton Technologiese klientideks on erinevad auto- ja kosmosetööstuse ettevõtted.

Ettevõtte teadus- ja arendustegevus ning katsetootmine toimub Tallinna lähedal Viimsis. Selleks et oma klientidele lähemal olla, on müügitegevus ja seeriatootmine planeeritud Saksamaale Bautzenisse, kus tehase ehitusega tehakse algust 2015. aastal. Eestis töötab hetkel 30 inimest ning 2015. aastal on töötajate arvu planeeritud kasvatada umbes 45 inimeseni.