Värsked tööpakkumised

Personaliassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505528

Tööpakkumise number

505528

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega personaliassistenti, kelle tööülesanneteks saaksid olema:
- Andmebaasi korrashoid ning pidev täiendamine
- Personalijuhi assisteerimine värbamisprotsessis
- Andmete sisestamine andmebaasi
- Töötajate kulude korrashoid ning menetlemine (laeva.-rongi -ja lennupiletite ostmine)
- Töötajate igapäevaste probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus personalitöö vallas
- Hea arvutikasutus oskus (excel, Word)
- Inglise keele oskus suhtlustasandil
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Oskus kuulata ja lahendada probleeme
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teohtaline
- Hea pingetaluvus

- Võimalust osa võtta ettevõtte igapäeva tegemistes ja arengus
- Võimalust töötada kaasaegses kontoris. 2017 aastal valminud büroohoone.
- Sõbralikku ja väikest kollektiivi
- Tööks vajalikke vahendeid (laptop, nutitelefon jms)
- Paindlikku tööaega.
- Muid hüvesid, mida saame koos kokkuleppida

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy OÜ annab pidevalt tööd enam kui 100 inimesele.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.