Personaliassistent
Tööpakkumise number #803815

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINU PANUS:

kliinikute töötajate töögraafikute planeerimine, koostamine ja haldamine ning tööarvestuse pidamine personalitarkvara programmis Persona;

kliinikute töötajate töökeskkonna teemade arendamine ja haldamine;

personalivaldkonna teemades aktiivne osalemine ja kaasarääkimine.

Ootused kandidaadile

SOBID MEIE MEESKONDA KUI:

Sul on personalitöö kogemus ja oled kiire õppimisvõimega; Sul on hea analüüsioskus, süsteemne mõtlemine ning märkad detaile;Sa aitad töötajaid alati hea meelega erinevates küsimustes ja oled nende jaoks olemas;

Sulle meeldib inimestega suhelda, oled abivalmis ja hea meeskonnamängija;

Sa oled tööülesannete täitmisel täpne ja korrektne, kohusetundlik ja initsiatiivikas;

Sa suhtled vabalt eesti keeles ning suhtlustasandil ka inglise või vene keeles;

Sulle sobib töötamine Rannamõisa kliinikus E-R kl 9:00-17:00Sa armastad loomi ja/või omad ka ise lemmiklooma;

Sa pead tähtsaks meie väärtusi: hoolivus, paindlikkus, professionaalsus ja innovatsioon.

Ettevõte pakub

MEIE POOLT:

huvitavad personaliteemalised tööülesanded;

väärtuslik tervisekindlustus (sh eriarstiabi, hambaravi, tervisepaketid ja -kontrollid, psühholoogi nõustamine, taastusravi, uuringud ja analüüsid jpm);väga palju erinevaid tööandjapoolseid toetusi, hüvitisi ja soodustusi, sh sportimise toetus;aasta parimate tunnustamine pidulikul tänuüritusel;sõbralikud kolleegid ja toredad ühisüritused.

Tööpakkumise number
#803815

Info

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Personaliassistent Personaliassistent

Eesti Veterinaaria Kliinikumid OÜ

Eesti Veterinaaria Kliinikumid ja PetCity keskused kuuluvad Magnum Gruppi ning meie missioon on olla usaldatud partner tervishoius.
Soovime viia Eesti lemmikloomakultuuri uuele tasemele. Meie prioriteediks on terve ja õnnelik lemmikloom! Meie loomakliinikutes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kasutada on kaasaegseim raviaparatuur. PetCity on lemmikloomadele pühendunud keskus, mis pakub 360-kraadise spektriga kõiki lemmikloomapidajale suunatud tooteid ja teenuseid: kauplus, kliinik, grooming, hotell ja kindlustus.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
BÜROOASSISTENT Kaupmees & Ko AS
BÜROOASSISTENT Kaupmees & Ko AS • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
EURONICSI PERSONALIASSISTENT Sandmani Grupi AS
UUS
2 p. tagasi
EURONICSI PERSONALIASSISTENT Sandmani Grupi AS • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
SEKRETÄR-JUHIABI TALLINNA 21. KOOL
5 päeva jäänud
SEKRETÄR-JUHIABI TALLINNA 21. KOOL • Tallinn
Tallinn
OTSIME RÕÕMSAMEELSET PERSONALISPETSIALISTI DEPO DIY EE OÜ
OTSIME RÕÕMSAMEELSET PERSONALISPETSIALISTI DEPO DIY EE OÜ • Tallinn
Tallinn
JUHATUSE ASSISTENT Avektra OÜ
Kuni 1400 €/kuus
JUHATUSE ASSISTENT Avektra OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki