Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546192

Personali- ja koolituse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on iseseisvate müügiesindajate värbamine ja koolitamine.

Ootused kandidaadile

Kandideerijalt ootame armastust müügitöö vastu,
eelnevat kokkupuudet otsemüügiga,
head suhtlemisoskust, initsiatiivikust, teotahet ja eesmärgile pühendumist.
Vajalik on mõningane inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

sissejuhatavat koolitust,
edasisi õppekusrsusi mõnes teises riigis,
võimalust töötada rahvusvahelises meeskonnas,
motiveerivat töötasu, mis koosneb nii põhi- kui tulemustasust;
eneseteostuse- ja karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#546192