Värsked tööpakkumised

Perioodika-ja reklaamiteenuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247859

Tööpakkumise number

247859

Töö kirjeldus

Teenusejuhi valdkonnaks on perioodika- ja reklaamiteenus (otsepost, pimepost).

Tööülesanded:

  • seatud ärieesmärkide saavutamine
  • teenuse hinna kujundamine
  • omahinna ja müügitulemuste kujundamine, jälgimine ja analüüs
  • teenuse osutamise kvaliteedi tagamine ja seda mõjutavate tegurite pidev analüüsimine ja kõrvaldamine
  • müügitoe osutamine ja müügimaterjalide koostamine
  • teenuse protsesside kujundamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • eelnev töökogemus finants/raamatupidamise või turundusvaldkonnas
  • avatus ja abivalmidus probleemide ja küsimuste lahendamiseks
  • iseseisvalt töös vajalike dokumentide käsitsemise oskus
  • initsiatiivikus
  • väga korrektne eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd ja väljakutseid
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • meeldivat meeskonda
  • paindlikku tööaega
  • ametiredelil edasiliikumise võimalusi
  • väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2012

Eesti Post on edukas ja kaasaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi otseturunduse, digitaallahenduste ja e-teenuste valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.