Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730843

Perevanem

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Perevanem korraldab igapäevast elu nelja lapsega peres kaasates neid tegevustesse, toetades õpingutes ning luues positiivse kasvukeskkonna.

Ootused kandidaadile

Eeldused õnnestumiseks:

  • soov pühenduda ja panustada ühe pere laste arengusse;
  • meeldib koduse pereema roll, sh toiduvalmistamine, riiete ning kodu korrashoid jms;
  • väga head meeskonnatöö oskused;
  • sobivad isikuomadused tööks laste ja noortega;
  • vähemalt keskharidus, vanus vähemalt 25 a;
  • hea eesti keele oskus;
  • valmisolek elada perekodus kuni 21 ööpäeva kuus;
  • soovitav on laste kasvatamise kogemus ning B-kategooria autojuhiload.

  • tähendusrikast tööd ning mitmekesiseid enesearendamise võimalusi;

  • 13 palka aastas ja tervisetoetust;

  • tasuta võimalust koos lastega nautida kultuurisündmusi, puhata aktiivselt jms;

  • tervisekindlustust;

  • koolitusi, ühisüritusi ja SOS Lasteküla meeskonna toetust.

Tööpakkumise number
#730843

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1640 - 1650 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
17. september 2021

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.

Vaata rohkem

Perevanem