Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185131

Perenaine

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda hoolsat perenaise asendajat 1 kuuks (võimaluse korral ka kauemaks), kelle tööülesanneteks on:

  • Hambaravi instrumentide puhastamine ja steriliseerimine (toimub väljaõpe)
  • Personali tööriiete pesemine ja triikimine
  • Kõigi ruumide korrashoid ja puhastamine

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja puhtusearmastus

  • Valmisolek vahetustega töögraafikuks (iga päev vahelduvalt kas 7.00 -15.00 või
14.00-22.00)

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas
Meeldivat kollektiivi
Mõistlikku töötasu

Tööpakkumise number
#185131
Perenaine