Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218984

Perenaine

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laualinade pesemine pesumasinaga
triikimine
lillede ja korrashoiu eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

hea triikimisoskus
aus ja kohusetundlik
kiire ja täpne
meeskonnatööle orienteeritud

Ettevõte pakub

töökeskkonda ajaloolises hoones
paindlikku töögraafikut ja vahetustega tööd
ausat palka
töötaja soodustusi
meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Vajame suvehooajaks perenaist Kuursaali Suvekohvikusse, mis on sel hooajal avatud 30-ndast aprillist kuni 18-nda septembrini.

Tööpakkumise number
#218984

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 2.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. märts 2011
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2011

OÜ Maxime on pereettevõtte, mille üks tegevusaladest on toitlustamine. OÜ Maxime on Kuursaali Suvekohviku ja Müüriääre kohviku omanikettevõte.

Müüriääre kohvik on kuulus oma võrratute küpsetiste, maitsvate pirukate ja värskete salatite poolest. Omanäoline interjöör ja eriline aura on teinud Müüriääre
kohviku laialt tuntuks.
Kuursaali Suvekohvik avati eelmisel suvel äsja renoveeritud Haapsalu kuursaalis. Koheselt sai sellest Haapsalu kuurortelu keskpunkt, kus toimusid
meeleolukad kontserdid ja pidulikud üritused.

Vaata rohkem

Perenaine