2023-08-23 14:48:55

Perede tugitöötaja Harjumaal

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume peretugevduse teenust Harjumaal Lääne-Harju, Saue, Harku ja Saku valdades ning Keila linnas. Otsime oma meeskonda uusi peretugevduse töötajaid.

Perede tugitöötajana on sinu tööks:
nõustada keerulistesse oludesse sattunud lastega peresid, juhendada ja toetada neid vajalikes toimingutes. Tugitöötajana aitad peredel koostada plaani pingelisest olukorrast väljumiseks ning jälgid selle elluviimist. Oled kontaktisikuks nii peredele kui ka kohaliku omavalitsuse lastekaitsetöötajale ning aitad koostöös taastada peredes turvalise kasvukeskkonna.

Ootused kandidaadile

- oled valmis töötama ja regulaarselt külastama Harjumaa eri piirkondades elavaid peresid (igal perede tugitöötajal on oma kindel tööpiirkond);
- oled hea suhtlemisoskuse ja pingetaluvusega järjekindel inimene;
- sul on tugev tahe panustada lastega perede toimetulekusse ja arengusse;
- kasuks tuleb kõrgharidus (nt sotsiaalvaldkonnas) ja varasem sotsiaal- või haridusvaldkonnas töötamise kogemus;
- sul on hea eesti keele oskus ning väga hea vene keele oskus töötamaks Lääne-Harju valla venekeelsete peredega;
- B-kategooria juhiluba, kasuks tuleb isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

enesearengu võimalusi nii läbi töö kui ka mitmekülgsete täiendkoolituste ja inspireerivate ühisürituste, stabiilset töösuhet, toetavat ja hoolivat meeskonda, tervise- ja spordikulude toetust Stebby keskkonnas, elukindlustust, transporditoetust.