Värsked tööpakkumised

Perearste ja gastroenterolooge Soome tervisekeskusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185117

Tööpakkumise number

185117

Töö kirjeldus

- Perearsti töö Põhja-Soome tervisekeskustes.
- Gastroenteroloogi töö Põhja-Soomes - vastavalt kokkuleppele teeb arst kõhuõõne- ja soolteuuringuid (gastroskoopia, koloskoopia ja sigmoidoskoopia).

Nõudmised kandidaadile

- erialane haridus (üldarst, perearst, gastroenteroloog)
- hea soome keele oskus perearstidel
- inglise keele oskus gastroenteroloogidel (soome keel ei ole vajalik)
- kohanemisvõime
- Valvira luba

- hästitasustatud ja huvitavat tööd Põhja-Soome tervisekeskustes
- paindlikku tööaega: perearstidel alates 1 kuust kuni pikema perioodini; gastroenteroloogidel vastavalt kokkuleppele alates paarist päevast
- abi korteri leidmisel
- abi kursuste leidmisel soome keele täiendamiseks
- abi Soomes töötamiseks vajalike lubade (Valvira luba) vormistamisel
- sõidukulude kompenatsiooni

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtta ühendust meiliaadressil signe.loigom[at]alcemed.fi või alltoodud kontakttelefonil.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. november 2009
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2009
Brutopalk:
Alates 95000 kuni 130000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on toodud netona

Alcemed Oy on Soome firma, mis pakub tervishoiuteenuseid ning vahendab tööjõudu erinevatele haiglatele ja tervisekeskustele Põhja-Soomes. Pakume tööd üldarstidele, perearstidele, gastroenteroloogidele.