Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272502

Perearst Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime perearste polikliinikutesse, asukoht:Lõuna-Soome

Ootused kandidaadile

  • Registreeritud Eesti Tervishoiuametis perearstina
  • praktiline töökogemus Eesti tervishoius
  • motivatsioon ja tahe töötada Soomes

Ettevõte pakub

  • Väga motiveerivat palka - 45-50 eur/tunnis!!!!!!
  • osaliselt möbleeritud korterit Soomes töötamise ajal
  • Võimalust õppida soome keelt tasuta (intenssivõppena 6 nädalat koos majutusega Tallinnas või Tartus)
  • võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
  • abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA) vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
  • arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
  • tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Tööpakkumise number
#272502