Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675118

Pereabiline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. november 2020
Kuulutus aegub:26. november 2020

Töö kirjeldus

  • asendab perevanemaid nende vabade päevade ajal;

  • tegeleb laste/noortega ning tagab neile igakülgse hoolitsuse;

  • hoiab korras perekodu, ostab ja valmistab toidu jmt.

Ootused kandidaadile

  • soov pühenduda ja panustada laste/noorte arengusse, pakkuda neile hellust ja armastust;

  • vähemalt keskharidus;

  • vanus vähemalt 25 a ja laitmatu taust;

  • hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene või inglise keele oskus;

  • sobivad isikuomadused tööks erilist tähelepanu vajavate laste/noortega.

Ettevõte pakub

  • töötamist 10 ööpäeva kuus;

  • kuulumist SOS Lasteküla toetavasse meeskonda;

  • erialaseid koolitusi;

  • lisaks töötasule tervisetoetust 100 € kvartalis Stebby keskkonnas.

Tööpakkumise number
#675118

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. november 2020

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.

Vaata rohkem

Pereabiline