Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245871

Pehme mööbli polsterdajad Kesk-Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Unico Finland OY soovib palgata läbi Staffpoint OY heas füüsilises vormis ja eelnevate kogemustega mööbli polsterdajaid.
Töö asukohaks on Kesk-Soomes asuv asula Kauhava, Seinäjoe läheduses. Töölepingu vormistab Staffpoint OY, töötajad töötavad Unico Finland OYs
renditöötajatena. Staffpoint OY teeb töölepingud vastavalt Soome seadusandlusele, kõik maksud makstakse Soome riigikassasse.
Tööd on pakkuda pikemaks ajaks.
Töö toimub kahes vahetuses.

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus mööbli polsterdamises - pehme mööbli katmine tekstiili ja nahaga
* eelnev töökogemus mööblitööstuses, soovitavalt pehme mööbli valmistamisega seotud kogemused
* hea füüsiline vorm!
* soome keele oskus suhtlustasandil
* CV saata kas soome- või inglisekeelsena!
* valmidus töötada välisriigis, Kesk-Soomes, Kauhaval, kus iganädalane kodus- (Eestis) käimine on keerulisem.
* isikuomadustelt: aus, algatusvõimeline, töökas, tähelepanelik
* hea, kui oleks autojuhiload ja auto kasutamise võimalus!

* võimalust omandada lisakogemusi välismaises mööblitootmise ettevõttes
* elamispinna organiseerimist töökoha lähedusse (üür kuus ligi 200-250 EUR)
* töötasu alates 9,2 EUR/tunnis esialgu, kogemuste omandades võimalik töötasu tõus
* abi ametiasutustes dokumentide vormistamisel.

Tööpakkumise number
#245871

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2011

Personalipunkt OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Teeme pidevat koostööd oma Soome emafirma Staffpoint OY´ga, kellel on
erinevates ettevõtluse sektorites kliente, kes vajavad pidevalt lisatööjõudu.

Töötajaid on hetkel vajamas ettevõte Unico Finland OY. Ettevõtte tegevuskoht on Kauhaval, Seinäjoest pisut põhja poole, Helsingist u. 400 km. Autoga sõit
kestab Helsingist u 4 h 15 min.

Ettevõte alustas tegevust juba 1950ndatel. Ettevõte valmistab voodeid ja sohvasid / diivaneid.
Ettevõttes on tööl 85 ametioskustega töötegijat.
Ettevõtte pidev ja pikaaegne tooteparendus on toonud häid tulemusi, seda eriti Soome-siseselt.
Ettevõtte kohta lisainformatsiooni saad Internetiaadressilt: www.unicofinland.fi

Vaata rohkem