https://www.cvkeskus.ee/548405

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548405

Tööpakkumise number

548405

Töö kirjeldus

Riigikogu Kantselei on riigiasutus, mille põhiülesandeks on Riigikogule tema põhiseaduslike ülesannete täitmiseks vajalike tingimuste loomine.
Peaspetsialist töötab haldusdirektori alluvuses ja tema ülesanne on tagada juriidiline korrektsus Riigikogu Kantselei riigihangete korraldamises, riigivaraga seotud tehingutes ning lepingulistes suhetes, samuti koordineerida andmekaitsespetsialistina andmekaitsealaste nõuete täitmist Riigikogu Kantseleis.


Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile
• õigusalane kõrgharidus;
• vähemalt aastane töökogemus ametikoha valdkonnas;
• töövaldkonda puudutavate õigusaktide põhjalik tundmine, ametialane enesetäiendamine teenistuseks vajalike teadmiste ja oskuste osas;
• iseseisvus ametitöös ning suutlikkus etteantud aja piires toime tulla täpsust ja korrektsust nõudvate teenistusülesannetega;
• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja ühe võõrkeele oskus (soovitavalt inglise keel) vähemalt B2 tasemel;
• hea kirjalik ja suuline eneseväljendamise oskus;
• oskus nõustada ja konsulteerida;
• usaldusväärsus, lojaalsus ja orienteeritus riigi huvidele.
Ametikohal töötamise eeltingimuseks on juurdepääsuõiguse omamine täiesti salajase tasemega riigisaladusele. Kandidaadid peavad olema valmis läbima tausta- ja julgeolekukontrolli.
Palun põhjenda oma huvi töö vastu ja sobivust ametikohale motivatsioonikirjas ja saada see koos ametikäigukirjeldusega (cv) ja kinnitusega, et puuduvad asjaolud, mis välistaksid ametnikuna teenistusse võtmise.
Dokumentide esitamise tähtaeg on 29. august 2018.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd ainulaadses organisatsioonis, eneseteostus- ja koolitusvõimalusi ning sõbralikku meeskonda.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2018
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Riigikogu Kantselei on riigiasutus, mille põhiülesandeks on Riigikogule tema põhiseaduslike funktsioonide täitmiseks vajalike tingimuste loomine.