Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424808

Tööpakkumise number

424808

Töö kirjeldus

Pakume tööd keemiku ettevalmistusega peaspetsialistile Agrokeemia laboratooriumis
Tööülesanded:
- muldade ja väetiste analüüsid
- analüüsimeetodite katsetamine ja evitamine
- kvaliteedisüsteemi jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- keemiaalane kõrgharidus
- kaasaegsete analüüsimeetodite tundmine
- laboritöö praktiline kogemus
- arvutioskus tööülesannete täitmise piires
- hea eesti keele ning inglise keele oskus
- Initsiatiivikus ja oskus iseseisvalt oma tööd korraldada
- hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
- kohustundlikkus, täpsus ja positiivsus
- soov õppida, areneda ja täiendada end erialaselt

Ettevõte pakub

Pakume:
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- eneseteostuse- ja täiendamise võimalusi
- arenevat töökeskkonda, kaasaegseid seadmeid ja töötingimusi
- sõbralikke töökaaslasi
- kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi
- asustuse transporti Tallinn - Saku -Tallinn

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

Põllumajandusuuringute Keskus on Maaeluministeeriumi hallatav riigiasutus, mis ühendab erinevaid sektorile vajalikke ülesandeid täitvaid EAK akrediteeringuga laboreid, katsekeskuse ja osakondi.