Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432257

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamisosakonna juhtimine, organisatsioon ja arendamine

  • Igapäevane raamatupidamistoimingute teostamine
  • Igakuine,- kvartaalne- ja aastaaruannete koostamine juhtkonnale
  • Majandusaastaaruande koostamine
  • Statistikaaruannete esitamne
  • Suhtlemine klientide, audiitorite, maksuametnike ja Töötukassaga
  • Tulu-, sotsiaal-, töötuskindlustus-, palga- ja kogumispensioni ning erisoodustusmaksude arvestus, deklaratsioonide koostamine ja aruande esitamine Maksu- ja Tolliametile.
  • Raamatupidamisaruande pidamine MFO põhimõttel
  • Raamatupidamisprogrammi 1C kasutuselevõtt

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus ja töökogemus pearaamatupidajana mitte vähem kui 5 aastat
  • Hea eesti-, vene- ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
  • Raamatupidamistarkvara 1С ja Hansaraama kasutamise oskus
  • Rahvusvaheliste raamatupidamise standardite tundmine
  • Eesti maksuseadusandluse ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmine
  • Hea arvutioskus
  • Korrektsust, asjalikkust, ausust, suhtlemisoskust ja analüüsimisvõimet

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja intensiivset tööd arenevas ettevõttes
  • Stabiilne ja kindel palk
  • vajadusel täiendkoolitust
  • Hea ja mugav asukoht Tallinna kesklinnas
  • Kokkuhoidvat ja sõbralikku kollektiivi
Lisainformatsiooni saab telefonil 6 690 866

Tööpakkumise number
#432257

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Letofin AS on pereettevõte, mis asutati 1994 aastal.
Ettevõte areneb ja tegeleb aktiivselt põllumajandussaaduste vallas.
Seoses müügi töömahu suurenemisega ja üleminekuga uuele raamatupidamissüsteemile kutsume oma meeskonda

Vaata rohkem