Pearaamatupidaja
Tööpakkumise number #700045
Veebipõhine värbamine

9
CV KESKUS klient
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pearaamatupidajana koostad eelarveid ja aruandeid nii Eesti kui rahvusvahelisel tasandil. Tegeled üldise raamatupidamise haldamisega ning annad oma panuse ettevõtte arendustegevusse. Töö on iseseisev, sest oled Tallinnas ainus raamatupidaja, kuid igapäevaselt on Sulle toeks rahvusvahelised kolleegid.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 5-aastane töökogemus (pea)raamatupidajana ning kogemus ettevõtte kogu raamatupidamise haldamisel

  • väga hea eesti ja inglise keele oskus, sest töö toimub igapäevaselt mõlemas keeles

  • oskus iseseisvalt töötada ning toimetada isiklike eesmärkide ja tähtaegade järgi

Suurepäraseid erialaseid kogemusi globaalses ettevõttes ning võimalust omandada uusi ja põnevaid teadmisi rahvusvahelisest raamatupidamisest. Meie poolt on tagatud alati toetav meeskond, kaasaegne töökeskkond Tallinna südalinnas ning head palgatingimused.

Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV Keskuse.

Lisainfot küsi  +372 53437097 (CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro).

Tööpakkumise number
#700045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2021
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2021
Pearaamatupidaja Pearaamatupidaja

CV Keskuse klient, ülemaailmne äriinfoga tegelev kontsern.

Vaata rohkem