Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623836

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamise osakonna tööks on korraldada erinevate ettevõtte raamatupidamist.

Pearaamatupidaja tööülesanneteks on

  • ostuarvete sisestamine, kulude kajastamine ja sellekohane maksuarvestus;
  • ostu- ja müügireskontro haldamine (saldode võrdlemine ja maksed);
  • palga- ja maksuarvestus (sh maksu deklaratsioonid);
  • põhivarade arvestus;
  • dokumentide arhiveerimine;
  • kokkuvõtete koostamine ja esitamine juhtkonnale:
  • suhtlemine koostööpartneritega oma tööülesannete piires (maksuamet, statistikaamet jt);
  • osalemine juurutusprotsessides.

Nõudmised kandidaadile

Meie tulevasel kolleegil on

  • finants- või raamatupidamisalane haridus;
  • varasem töökogemus raamatupidajana;
  • heal tasemel arvutikasutusoskus (MS Office programmid, kasuks tuleb äritarkvara Directo kasutusoskus);
  • head teadmised maksuarvestusest;
  • hea analüüsioskus, korrektsus, täpsus;
  • võimekus töötada iseseisvalt, aga olla ka koostööaldis meeskonnamängija;
  • hea rutiini- ja pingetaluvus.

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd Tartu lähedal Ahjas, kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga, erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi, kaasaegseid töövahendeid, erinevaid ühistegevusi ja soodustusi.

Tööpakkumise number
#623836

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem