Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732590

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevane raamatupidamine

  • palgaarvestus ja aruandlus grupi finantsosakonnale

  • eelarvestamisprotsessis osalemine

Ootused kandidaadile

  • oled uuendusmeelne ja kaasaegse mõtlemisega

  • valmis kiirelt tegutsema ja toetama tiimi ettevõtte finantsarvestuse pidamisel

  • Sul on erialane haridus ning varasem töökogemus pearaamatupidajana

  • väga hea eesti ning hea inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele valdamine

Ettevõte pakub

  • täiskohaga tööd
  • toetavat ja heasoovlikku töökeskkonda, kus väärtustatakse kõiki töötajaid
  • töökohta Muuga sadama vabatsoonis

Exmet PA kollektiiviga liitumiseks edasta oma CV läbi CVKeskus.ee

Lisainfot küsi 5343 7097, vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#732590

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
24. september 2021

Exmet PA (Precast Accessories) on Exmet gruppi kuuluv, ekspordile orienteeritud hulgimüügiettevõte asukohaga Muuga sadamas. Exmet grupi 2020. majandusaasta
konsolideeritud käive ulatus 80 miljoni euroni. Exmet PA peamiseks sihtturuks on Soome.

Vaata rohkem