Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378853

Pearaamatupidaja-Finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:

  • ettevõtte igapäevane raamatupidamine
  • raamatupidamis- ja finantsaruannete nõuetekohane ja tähtaegne koostamine ning esitamine
  • maksuarvestus ja maksudeklaratsioonide esitamine
  • eelarve koostamine ja selle täitmise jälgimine
  • kuluarvestus
  • firma aastaaruande ja selle lisade koostamine, auditeerimise protsessi korraldamine ning selles osalemine
  • väljastatud arvete kontroll ja tasumise arvestus
  • majandustarkvara arendusvajaduste määratlemine, arenduste tellimine, testimine ja juurutamine

Ootused kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:

  • Sul on finants- või raamatupidamisalane kõrgharidus
  • omad vähemalt 5 aastast varasemat töökogemust sarnasel ametikohal
  • Sul on head teadmised finantsjuhtimisest ja-protsessidest
  • Tunned hästi raamatupidamis- ja maksuseadusi
  • valdad kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel inglise ja vene keelt
  • Sind iseloomustavateks märksõnadeks on hea analüüsivõime, ausus, korrektsus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus ning tuled tööga toime ka pingelistes olukordades
  • Sul on väga hea arvutikasutamise oskus
  • kasuks tuleb Directo raamatupidamisprogrammi kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • vastutusrikast ja stabiilset töösuhet
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • meeldivat töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#378853

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2015
Kuulutus sisestati:
3. mai 2015

Antifire Tuleohutuslahendused on tuleohutusettevõte, mis jätkab Tempus Kustuti (1994-2005) ja Kidde Eesti (2005-2012) senist tegevust, pakkudes oma klientidele tulekahju avastamise-, kustutamise- ja pääste terviklahendusi nii maal, merel kui õhus, alates kõige lihtsamatest tuleohutusvahenditest kuni kliendi erivajadusi arvestavate tehniliste lahendusteni.

Meie klientideks on nii avaliku sektori asutused kui ka eraettevõtted.

Vaata rohkem