Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega

PEAOBJEKTIJUHTI

Peaobjektijuhi töökoht asub Norras. Töögraafik: vaheldumisi lühike ja pikk nädal Norras - esmaspäevast neljapäevani ja esmaspäevast reedeni (nädalavahetused ja vaba aeg Eestis). Iga 8. nädal on vaba Eestis.

Sinu peamised tööülesanded:

  • Objektil meeskonna juhtimine, ajagraafiku ja tööde sujuv planeerimine;
  • Ehitusprotsessi optimeerimine, ehitusmaterjalide tellimine;
  • Kvaliteedikontrolli juhtimine ja vastava dokumentatsiooni vormistamine;
  • Tellija esindajaga suhtlemine ja kogu ehitusprotsessi hõlmavate lahenduste kooskõlastamine;
  • Tööohutuse ja ehitusnõuete järgimise tagamine;
  • Ehitusprojektide läbivaatamine ja analüüs;
  • Hinnapakkumiste nõustamine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Varasemat töökogemust suurte projektide objektijuhina;
  • Ehitusalast kõrgharidust (või lõppjärgus omandamist) või ehituslikku kutseharidust;
  • Inglise keelt heal tasemel kõnes ja kirjas (norra keele oskus tuleb kasuks);
  • Korrektsust, head pingetaluvust, otsustusvõimelisust ja enesekehtestamisoskust.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Töötingimusi ja töötasu kooskõlas Norra kehtiva seadusandlusega.

      Töötasu alates 4580€ bruto. Põhja-Norras töötades kuni 10% palgalisa;

  • Kindel palgasüsteem, mis tagab palgatõusu 2 korda aastas;
  • Head tulemustasu süsteemi (kuni 4 kuupalka aastas) ja puhkuseraha 10,2% sinu aastapalgast;
  • Professionaalset tulemustele orienteeritud meeskonda;
  • Head töökeskkonda, uusimat tarkvara ja töövahendeid;
  • Suurepärast arenemis- ja karjäärivõimalust, erialaseid koolitusi;
  • Norra tervise- ja pensionikindlustust, mis kehtib Eestis ja kogu Euroopas;
  • Tasuta majutust, transporti ja tööautot;
  • Ühisüritusi ja sporditegevuse toetust;
  • Kontorit Tammsaare ärikeskuses;
  • Norra keele õpet.

Tööpakkumise number
#725547

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4580 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2021
Kuulutus sisestati:
26. august 2021
Peaobjektijuht Peaobjektijuht

EFC Norge AS

EFC Norge AS on tänaseks 10 aastat tegutsenud Norra ettevõte, millest on saanud üks juhtivamaid metall- ja puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitajaid Norra ehitusturul. Ettevõte teostab töid üle Norra, pakkudes püsivat tööd 150-le oma ala spetsialistile.

Ettevõtte põhitegevuseks on puusepatööd:

-Metall- ja puitkarkassil sise- ja välisseinad
-Metall- ja puitkarkassil vahelaed ja katused
-Fassaadid ja terrassid
-Parketi, uste ja liistude paigaldus

Ettevõtte klientideks on Norra suurimad ehituskontsernid: HENT AS, AF Gruppen AS, Veidekke Entrepreneør AS, NCC Construction AS, Betonmast AS, Selvaag Gruppen AS, Consto AS…

Vaata rohkem

Peaobjektijuht