Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685439

PEAMEHAANIK/TEHNIKAJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 3. märts 2021

Töö kirjeldus

  • uute Sennebogen, Albach jt materjalikäitlusmasinate kokkupanek ja testimine

  • eelpoolmainitud masinate hooldus, veaotsing ja remont

  • suhtlemine tootjatehastega küsimuste lahendamisel

  • vahelüliks olemine mehaanikute küsimuste vahendamisel tehase tehnilise toega

  • teiste Balti riikide mehaanikutega info jagamine ja vajadusel nõustamine

  • klientide tehnikal silma peal hoidmine ka siis, kui see töötab

  • meie tehniliste teadmiste hoidmine väga heal tasemel, et tagada klientide rahulolu

Ootused kandidaadile

  • eelnev hoolduse ja/või remondi kogemus suurte masinatega

  • head tehnilised teadmised, elektri- ja hüdraulikaskeemide lugemise oskus

  • hea eesti ja inglise keele oskus, vene keel suhtlustasandil tuleb kasuks

  • arvuti kasutamise oskus

  • juhilubade olemasolu

Pidevaid tööalaseid täiendkoolitusi tootjate tehastes välismaal, kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid, mida saad paljuski oma käe järgi seada, sõbralikku ja professionaalset kollektiivi, ametiautot ning hea töö eest väärilist tasu.

Kui pakkumine tundub huvitav, siis kandideeri läbi CV Keskuse portaali. Lisainfot küsi julgelt telefoni teel 525 7780, värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#685439

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2021
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2021

CV Keskuse klient ScanBalt Crane OÜ on 2000. aastal loodud materjalikäsitlusmasinate, kraanade ja nende lisaseadmete müügi-, rendi ja tehnilise hooldusega tegelev ettevõte. ScanBalt Crane OÜ tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, lisaks on hoolduspunktid erinevates Eesti piirkondades. Rohkem infot: www.scanbaltcrane.com

Vaata rohkem