Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692277

Pealaohoidja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Rääma tänava tootmisüksuse meeskonda PEALAOHOIDJAT, kelle peamiseks ülesandeks on oma meeskonna ja tootmise efektiivne juhtimine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui Sa:

  • omad vähemalt 2-aastast töökogemust tootmisettevõttes laohoidja ametikohal;
  • omad tootmis- ja logistikaprotsesside juhtimise kogemust;
  • omad meeskonna juhtimise kogemust;
  • oled väga hea arvutikasutaja ning omad majandustarkvaraga töötamise kogemust;
  • oled kohusetundlik, initsiatiivikas, süsteemne ning tulemustele orienteeritud;
  • oled väga hea koostöö oskustega ning oskad seada prioriteete;
  • valdad eesti keelt ning soovitavalt ka inglise ja vene keelt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • toetavat meeskonda;
  • omatöötaja soodustusi meie esinduskaupluses ning põnevaid pakkumisi meie partneritelt.

Tööpakkumise number
#692277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
18. märts 2021

Wendre on Euroopa üks suurimaid vooditekstiilide tootjaid, kelle põhitegevuseks on tekkide, patjade, voodite ja madratsite tootmine ja eksport, tänu millele saavad lõõgastavalt magada kümned miljonid inimesed enam kui 40s riigis üle maailma.
Meie tootmisüksustes töötab kokku üle 900 inimese.

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Vaata rohkem