Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549156

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti idapoolseim ja hinnatuim Kohvik Narvas, mille arvestatavaks tegevusalaks on ka catering- teenuse osutamine, on nõus sõlmima töölepingu kogemustega peakokaga. 4-5 päeva iganädalane kohalolek vajalik.

Ootused kandidaadile

Kui oled kursis kaasaegse toidukultuuriga, omad täieliku arusaama toorainekulu ja personalikulu tekkemehhanismidest, valdad toorainekalkulatsioone ja hinnakujundust, on olemas vähemalt 2 aastat töökogemust vanemkoka või peakokana hotellis, a la carte restoranis või cateringis, siis just sellist peakokka me ootame. Eesti, vene keele oskus on möödapääsmatud. Kiirus, ausus, korrektsus töös, esinduslikus ja sõbralikus ning hea meeskonnatöö tähtsustamine- nende puudumisel Sa meile kahjuks ei sobi. Köögimeeskonna tulemuslik igapäevane juhtimine ja koordineerimine- see on elementaarne.

Väga head palka ning seda mitte ümbrikus vaid lausa ametlikult arvele;
võimalust kuuluda Narva ühe hinnatuima söögikoha suurepärasesse meeskonda; aktiivset erialast enesearenguvõimalust.
Tähtsate, rahvusvaheliste ning hinnatud klientide toitlustamine on meie igapäevatöö. Seda nii kohvikus, cateringidel kui ka suursugustel vastuvõttudel.
Vajadusel tööperioodiks isiklik korter.

Tööpakkumise number
#549156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1800 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
2. august 2018

Meil on ainult head toidud ja sõbralik teenindus. Oleme avatud 7 päeva nädalas.

Kohvik Muna paikneb Narva Raekoja platsil TÜ Narva kolledžis.

Igapäevaselt on kohvikus saadaval kaasaegne a la carte menüü ning argipäeviti saab kiire lõuna päevapakkumistest. Kondiitriletis rikkalik valik kooke, magustoite, salateid, wrappe, võileibu jms. Toitlustame gruppe. Catering- teenus lihtsamatest kodustest sünnipäevadest kuni kõrgetasemeliste rahvusvaheliste galaõhtusöökideni- ka see on meie igapäevatöö. Ettevõtet on tunnustatud aastatel 2017 ja 2018 Tripadvisori Excellence sertifikaadiga.

Vaata rohkem

Peakokk