Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #196820

Peakokk

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peakoka töö eesmärk on toitlustusalase tegevuse juhtimine ja edasiarendamine, sh menüü koostamine, vajalikud kalkulatsioonid, toitude ning jookide valmistamine, serveerimise korraldamine. Toitude valmistamine toimub Taevaskoja külas asuvas puhkekeskuse köögis ja vajadusel ka teistes majades.

Toidu valmistamine toimub enamasti nädalavahetusel, kõrghooajal nädala sees. Ettevalmistustööd nädala sees. Kõrghooajal töö graafiku alusel madalhooajal vastavalt tellimustele.

Nõudmised kandidaadile

Haridus: Keskharidus ja sellele lisanduv kutsealane ettevalmistus.

Isiksuse omadused: füüsilise koormuse taluvus, kiirus ja liigutuste hea koordinatsioon, loogiline mõtlemine, värvi-, maitse- ja lõhnataju, kohanemisvõime, pinge- ja stressitaluvus, teenindusvalmidus, viisakus, tähelepanelikkus, suhtlemisvalmidus, koostöövalmidus, vastutusvõime, usaldatavus, korrektsus, kohusetunne, enesedistsipliin, loovus, säästlikkus, arenemisvalmidus.

Konkurentsivõimelist palka, innovaatilist töökeskkonda, vaheldusrikast tööd, asjalikku ja sõbralikku kollektiivi. Isikliku auto kasutamise võimalus, kuna põhiköök asub Taevaskoja külas Põlvamaal Tartust ca 39km, Põlvast 8km.

Lisainfo

Lisaks püsikohaga peakokale pakume tööd ka hooajakokkadele suveks (noortelaagerid ja firmade suvepäevad)

Tööpakkumise number
#196820

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 5000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. mai 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
Palgatase sõltub töökogemustest

Taevaskoja Turismi– ja Puhkekeskus AS on aastast 1995 tegutsev ettevõte. Haldame nelja maja kolmes kompleksis: Mammaste Tervisespordikeskus, Taevaskoja Seminarimaja ja Laagrimaja, Saarjärve Puhkemaja. Oleme Põlvamaa üks suurimaid turismiettevõtteid, kelle põhilisteks tegevussuundadeks on majutus koos toitlustusega ning aktiivne puhkus.

Vaata rohkem

You are applying to:
Peakokk