Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516653

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kööki peakokka, kes vastutab haigla patsientide ja hooldekodu elanike toitlustamise eest. Toitlustamine toimub 4-6 korda päevas vastavalt raviarsti määratud dieedile.

  • Köögitöö juhtimine, toitlustuspersonali planeerimine, töögraafikute koostamine.
  • Menüüde väljatöötamine arvestades patsientide/elanike terviseseisundist tulenevaid dieete (suhkruhaige toit, piimavaba toit, sonditoit jms).
  • Suhtlemine tarnijatega, kaupade tellimine.
  • Laovarude üle arvestuse pidamine ja inventuuride läbiviimine.
  • Dokumentatsiooni korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Toitlustusalane eriharidus.
  • Eelnev töökogemus koka või peakokana, kasuks tuleb köögitöö juhtimise kogemus suurköögis.
  • Väga hea suhtlemisoskus.
  • Hea analüüsi ja planeerimisoskus, pingetaluvus.
  • Hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Arvuti kasutamise oskus.
  • Meeskonnatööle orienteeritus.
  • Valmisolek õppida ja ennast arendada

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
  • Tööalaseid täiendkoolitusi.
  • Mõistlikku töötasu (orienteeruv töötasu 2000 eurot/bruto).

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile merike(at)haigla.ee, märgusõnaga "peakokk" või kandideeri läbi CV Keskuse.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõpppedes.

Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Tööpakkumise number
#516653

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2018

SA PJV Hoolduravi on Keila Haigla renoveeritud hoones iseseisvat statsionaarset õendusabiteenust ja hoolekandeteenust pakkuv asutus Harjumaal, Keila linnas, aadressil Pargi 30, Keila.

Vaata rohkem

Peakokk