PEAKOKK (Coop Tartu)
Tartu Tarbijate Kooperatiiv TÜH Tööpakkumine aegub 17 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Kvartali Köök otsib oma sõbralikku kollektiivi peakokka, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • Köögiüksustes (Eeden ja Kvartal) tööprotsesside igapäevane juhtimine
  • Kalkulatsioonide koostamine
  • Personali juhendamine ja koolitamine
  • Tootearendus
  • Coop Tartu kauplustega koostöö

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on:

  • Loogiline mõtlemine
  • Planeerimise ja analüüsimise oskus
  • Juhtimisoskus ja varasem kogemus
  • Paindlikkus, korrektsus, pingetaluvus
  • Oled aus, siiras ja abivalmis ning hindad meeskonnatööd

Ettevõte pakub

Tagame Sulle:

  • Kaasaegsed töötingimused ja töövahendid
  • Konkurentsivõimelise töötasu
  • Omatöötaja soodustused (tervis, sport, pere, ostud jm)
  • Ühisüritused

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#675819

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020
PEAKOKK (Coop Tartu) PEAKOKK (Coop Tartu)

Tartu Tarbijate Kooperatiiv TÜH

Tartu Tarbijate Kooperatiiv on vanim ja suurim kodumaisel kapitalil põhinev toidu- ja tööstuskaupu pakkuv jaemüügigrupp Tartus ja Tartumaal. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 9 Konsumi ja 3 Maksimarketi kaubamärgi linnakauplust , ning 12 maakauplust ühtekokku üle 500 töötajaga. TTK on Coop Eesti Keskühistu liige.

Vaata rohkem