Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269759

PEAINSPEKTOR (maaparanduse valdkond)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • riikliku järelevalve teostamisel kohapealsete kontrolltoimingute läbiviimine
  • riigieesvoolude hoiutööde vajaduse hindamine ja ülevaatuse teostamine
  • maaparandussüsteemide seire kava koostamine ning nõuetekohane läbiviimine
  • maaparandussüsteemi avarii põhjuste uurimise korraldamine
  • GIS andmebaasi täiendamine oma töövaldkonnas

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt maaparanduse, veemajanduse, keskkonnatehnika või teedeehituse alal
  • töökogemus maaparandusega seonduvas valdkonnas
  • heal tasemel arvutioskus ning ametikohal vajalike andmebaaside ja arvutiprogrammide kasutamise kogemus (MSR, EELIS, MapInfo)
  • vastutustundlik suhtumine töösse ja tulemustele orienteeritus
  • hea suhtlusoskus ja koostöövõime
  • B- kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tulevad head soovitused endistelt tööandjatelt.

Omalt poolt pakume nüüdisaegseid töötingimusi, erialast täiendkoolitust ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Viljandis.

Tööpakkumise number
#269759