Patrullteenituse turvatöötaja Orissaares
Tööpakkumise number #815159

AS G4S Eesti
Saaremaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Häiretele reageerimine ning olukordade lahendamine.

Ootused kandidaadile

Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane ja põhiharidusega, kohtulikult karistamata, omad B-kategooria juhiluba ning räägid vabalt eesti keelt.

Ettevõte pakub

Töö graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#815159

Info

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Patrullteenituse turvatöötaja Orissaares Patrullteenituse turvatöötaja Orissaares

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KURESSAARE KAUPLUSE EHITUSOSAKONNA KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS
KURESSAARE KAUPLUSE EHITUSOSAKONNA KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS • Saaremaa
Saaremaa
5 p. tagasi
AURIGA KLIENDITEENINDAJA, TULE LIITU RADEMARI TIIMIGA JA PANEME TERVE EESTI LIIKUMA! Rademar OÜ
5 p. tagasi
AURIGA KLIENDITEENINDAJA, TULE LIITU RADEMARI TIIMIGA JA PANEME TERVE EESTI LIIKUMA! Rademar OÜ • Saaremaa
Saaremaa
nädal tagasi
TEENINDAJA SAAREMAA SELVERITES Selver
TEENINDAJA SAAREMAA SELVERITES Selver • Saaremaa
Saaremaa
VIP 2
4 näd. tagasi
KAABLIKOMPLEKTIDE KOOSTAJA IONIX SYSTEMS OÜ
Alates 6 €/tunnis
2
2 päeva jäänud
KAABLIKOMPLEKTIDE KOOSTAJA IONIX SYSTEMS OÜ • Saaremaa
Saaremaa
3 näd. tagasi
TEENINDAJA WOW SELVER ABC-S Selver
TEENINDAJA WOW SELVER ABC-S Selver • Saaremaa
Saaremaa
Vaatan kõiki