Patrullteenistuse turvatöötaja Tallinnas ja Harjumaal
Tööpakkumise number #814931

AS G4S Eesti
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on häiretele reageerimine ning väljasõidu põhjustanud olukordade tuvastamine ja lahendamine. Sinu tööpäevad on täis erinevaid ülesandeid, satud erinevatesse olukordadesse ja annad omapoolse panuse nende lahendamiseks, olgu selleks õigusrikkuja kinni pidamine või patrullringkäikude tegemine.

Ootused kandidaadile

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti!
Liitu meie tiimiga kui oled vähemalt 19-aastane ja põhiharidusega, kohtulikult karistamata, omad B-kategooria juhiluba ning räägid vabalt eesti keelt (omad B2 tunnistust!).

Töötamine graafiku alusel (2 päeva, 2 ööd ja 4 ööpäeva vaba);
- Bruto töötasu al 1300 eurot kuus;
- Soodne sportimine meie G4S Spordiklubis;
Oleme Sulle kindla ja pikaajalise kogemusega tööandjaks.

Tööpakkumise number
#814931

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
Patrullteenistuse turvatöötaja Tallinnas ja Harjumaal Patrullteenistuse turvatöötaja Tallinnas ja Harjumaal

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
3 näd. tagasi
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA TALLINNASSE! Viking Security AS
1
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA TALLINNASSE! Viking Security AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA TÖÖSTUSOBJEKTIL (KAUBA3A/GOGROUP) FORUS SECURITY AS
Alates 8 €/tunnis
1
TURVATÖÖTAJA TÖÖSTUSOBJEKTIL (KAUBA3A/GOGROUP) FORUS SECURITY AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KAUBAMAJJA! Viking Security AS
1
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KAUBAMAJJA! Viking Security AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA SECURE ESTONIA OÜ
6.5 - 8.12 €/tunnis
1
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA SECURE ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA Forus Security AS
1
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki