Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805262

Patrullekipaaži turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on koostöös juhtimiskeskusega tehnilise valve objektide operatiivne teenindamine, kolleegide julgestamine, turvatunde loomine piirkonnas.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata;
  • omab vähemalt põhiharidust;
  • räägib heal tasemel eesti keelt (B-2) ja suhtlustasandil vene keelt;
  • oskab kasutada arvutit;
  • omab B-kategooria juhiluba;
  • kohusetundlik ja hea suhtleja.

KASUKS TULEB:

  • turvaalane töökogemus ja turvatöötaja kvalifikatsiooni olemasolu.

Ettevõte pakub

  • tööd täis või- osalise tööajaga;
  • kindlat sissetulekut;
  • paindlikku ja vahetustega töögraafikut päevastes ja öistes vahetustes;
  • sporditoetust ja muid koostööpartnerite soodustusi;
  • vormiriietust;
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi;
  • võimalust areneda ja kasvada ettevõttesiseselt.

Tööpakkumise number
#805262

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. september 2022
Kuulutus sisestati:
12. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem