Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312711

Patrullekipaaži turvatöötaja (Kiviõli)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • patrullauto juhtimine
  • häiretele reageerimine
  • korra ja turvalisuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • eesti keele oskus kesktasemel (B2 tunnistus)
  • hea füüsiline vorm
  • vähemalt 21 aastane

Ettevõte pakub

  • mitmekülgseid arengu- ja karjäärivõimalusi
  • tasuta koolitust
  • paindlikku tööaega
  • sportimisvõimalusi G4S spordiklubis
  • kollektiivlepingust tulenevaid õigusi ja soodustusi
  • võimalust leida töökoht kodu lähedal

Lisainfo

Võtame ühendust nõudmistele vastavate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#312711

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2013

G4S on maailma juhtiv turvateenuseid pakkuv kontsern – strateegiline koostööpartner klientidele nende äriprotsesside turvalisuse tagamisel ja riskide juhtimisel. Maailma ühe suurima tööandjana aitame luua turvalisema elukeskkonna miljonitele inimestele 125 riigis üle maailma. Ärieetika põhimõtteid järgiva ja kõrge teeninduskultuuriga G4S on ka Eestis üks suurimaid teenindusettevõtteid, andes tööd ligi 3000 inimesele üle Eesti. Soovime olla hinnatuim turvalahenduste pakkuja – seejuures lähtume oma kliente teenindades põhiväärtustest: kliendikesksus, pädevus, tulemuslikkus, ausus, koostöö ja parimad töötajad. Oleme pühendunud kohaliku kogukonna toetamisele ja aitamisele läbi erinevate tegevuste: muudame koostöös kohalike omavalitsustega elukeskkonna turvalisemaks, anname oma panuse spordi arengusse ja harime kogukonda üldturvalisuse valdkonnas.

Vaata rohkem