Värsked tööpakkumised

Pastakokk (Kristiine keskuse Da Vinci restoran)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563385

Tööpakkumise number

563385

Firma nimi peidetud Pastakokk (Kristiine keskuse Da Vinci restoran)

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks üheskoos meeskonnaga on igapäevase tööga kindlustada restoranis toidu õigeaegne, kvaliteetne ja efektiivne valmistamine ning väljastamine.

Nõudmised kandidaadile

kes hindab head sööki süüa ja muidugi ka teha, kes on kärme ja kohusetundlik, kes õpib õhust, kellega võib luurele minna, kel on tahe maailma läbi toidukultuuri paremaks muuta.

Sinu tööd selles rollis hõlbustab varasem kogemus kokana.

Pakume unistuste töökohta Tallinnas, millega kaasneb hea ööuni, kindel töögraafik (pikk ja lühikenädal); terviseprogrammid MyFitnessis; kaasatus ettevõtte juhtimisse ja muidugi vapustavalt lahe seltskond. Palk 1379,67€ bruto (1100,00€ neto)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2018
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2018
Brutopalk:
kuni 1379.67 EUR kuus

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.