Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799587

Pärnu salongi müüja-laomees

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masku Baltic Oü otsib oma Pärnu poe kollektiivi, rõõmsameelset ja aktiivset müüjat-klienditeenindajat.

Töö põhilisteks ülesanneteks on:

Klienditeenindus: vajaduste väljaselgitamine ning lahenduste pakkumine

Toodete väljapanemine, mööbli kokkupanek, hinnasiltide tegemine

Kauba vastuvõtt ja väljastamine

Ootused kandidaadile

Sa oled positiivne ja särav

Sa oled aktiivne suhtleja ning oskad hoolida kliendist

Sa valdad väga hästi Eesti keelt, kui ka Vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Väljaõpet

Motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk + isiklik tulemustasu)

Meeldivat kolektiivi

Paindlikku töögraafikut

Firmasiseseid soodustusi

Sport-ID kasutamist

Tööle asumise aeg: Esimesel võimalusel

Tööpakkumise number
#799587