Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293551

Parklavalvur - kojamees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sõidukite kiire, korrektse ja mugava parkimise korraldamine
  • parkimisplatsi ja hotelli ümbruse koristamine ja heakorratööd
  • hotelli territooriumile pargitud sõidukite valvamine

Ootused kandidaadile

  • valmisolek töötada öösiti
  • eesti keele ja soovitavalt ka mõne võõrkeele oskus
  • korrektsus ja vastutustunne
  • heakorratööde tegemiseks sobiv füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#293551

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2012

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks,
konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada
360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning
äripäevadel ka päevabuffeed.

Vaata rohkem