Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625321

Parkimiskorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sulle meeldib aktiive töö vabas õhus, siis ootame Sind kandideerima Tartu parkimiskorraldajaks. Teostad parkimiskontrolli AS Ühisteenused Tartu parkimisaladel ja abistad sõidukijuhte parkimisel.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND LIITUMA MEIE MEESKONNAGA, KUI:

  • oled valmis end kurssi viima kehtiva seadusandlusega parkimise vallas
  • Sulle meeldib liikuda värskes õhus
  • Oled julge ja Sulle meeldib suhelda inimestega

Ettevõte pakub

MEIE JUURES OOTAB SIND:

  • Kindel ja Sinu oma panusest sõltuv sissetulek alates 760 EUR kuus (bruto)+ tulemustasu
  • Pakume täisajaga tööd tööpäevadel 09.00-18.00
  • Toetav pikaajalise kogemusega meeskond
  • Mugav ja ilmastikukindel tööriietus ja kaasaegsed töövahendid.

Tööpakkumise number
#625321

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad 2015infornew

Vaata rohkem