Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675227

Pannkoogitegija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ägedat klienditeenindajat, kelle põhiülesanneteks on   pannkookide valmistamine ja kassaga arveldamine. Kui sa valdad eesti keelt , oled enne toitlustuses töötanud ja saad hakkama kohvijookide valmistamisega- oled just see, keda otsime!

Särav isiksus, julgus ja tahe klientidega suhelda on antud töö jaoks kõige olulisemad omadused!

Kui tunned, et sul on antud omadused olemas ja ka eelnevalt töökohalt  head soovitused võta palun kindlasti  ühendust !

Ootused kandidaadile

Eesti keele valdamine kõnes.
Otsime oma kollektiivi kohusetundlikku ja ausat , väga hea suhtlusoskusega klienditeenindajat

Tööd graafiku alusel (pikk ja lühike nädal) , pikka töösuhet, lisateenimise võimalusi,
Töökoht asub Järve Keskuses Amps pannkoogi ja kebabi kohvikus

Tööpakkumise number
#675227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
24. november 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem