Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340389

Palgaarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Palgarvestus (s.h. haigushüvitised, puhkusetasud)
- Algdokumentide sisestamine rmp programmi
- Statistikaaruannete tähtaegne koostamine
- Dokumentide korrashoid ja arhiveerimine
- Koostöö pearaamatupidajaga, assisteerimine

Ootused kandidaadile

- Erialane haridus ja töökogemus
- Head teadmised oma valdkonna seadusandlusest
- Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- Hea kontoritarkvara tundmine (Office jne)
- Vastutus- ja otsustusvõime
- Ausus, täpsus ja kohusetunne
- Valmidus pingeliseks tööks ja võime iseseisvalt mõelda
- Vene keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb:
- Inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

- Suurepäraseid võimalusi rakendada erialaseid oskusi
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Kaasaegset töökeskkonda ning toredaid kolleege
- Arenguvõimalusi finantsnõustamise alal

Tööpakkumise number
#340389

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

Finesta pakub värbamis-, tööjõurendi- ja sisseostmise teenust rahvusvahelistelt tegutsevatele firmadele. Kontserni tegevusvaldkondadeks on spetsiifilist professionaalsust vajavad teenindusalad. Oleme kliendile strateegiline partner, arvestame muutuvate majandustrendidega, oleme alati usaldusväärsed ja leidlikud.
Meie eesmärgiks on kõiki osapooli rahuldav ja käegamõõdetav tulemus. Oleme aastaid personalialal tegevad olnud ning meie pikaajaline kogemus aitab vajalikule kohale leida talendi, kes on motiveeritud ning iseseisev, kellel on vajalikud oskused ja kes on isikuomaduste poolest sobiv. Ühesõnaga, õige inimene õigel ajal!

Vaata rohkem