Värsked tööpakkumised

Paldiski puiduterminali meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399621

Tööpakkumise number

399621

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
• terminalis puidu vastuvõtmine, mõõtmine ja kvaliteedi kontroll
• materjali ladustamise korraldamine ja töö organiseerimine laoplatsidel
• igapäevane logistika korraldamine vahelao ja lõpplao vahel
• väljamineva puidu arvestuse pidamine, suhtlemine sadama stividoriga
• panustamine Lemeks Sadamad Paldiski terminali arengusse

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

• varasem edukas töökogemus puitu või ehitusmaterjale müüvas ettevõttes või puiduterminalis
• huvi puidu vastu, metsamaterjali kvaliteedi ja koguse määramise alased teadmised
• hea suhtlemisoskus ja korrektsus asjaajamisel
• oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
• hea arvuti kasutamise oskust (MS Office)
• valmisolek töötamiseks graafiku alusel vajadusel õhtuti ja/või nädalavahetustel

Ettevõte pakub

• ühtehoidvat meeskonda
• eneseteostusvõimalusi
• tulemusi arvestavat töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2015
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2015

Kaubamärgi Lemeks Mets alla on koondunud seitse metsamaterjali varumisega tegelevat Lemeks Grupi ettevõtet koos sadamaterminalidega. Grupi aastane puidukäive ulatub 800 tuhande tihumeetrini, millest enamus müüakse koduturul, varustades kohalikke puidutööstusi neile vajaliku toormaterjaliga.
Lemeks Sadamate koosseisu kuuluvad puiduterminalid Paldiskis ja Kundas.