Pakume tööd usinatele, korrektsetele ja rõõmsameelsetele Teenindajatele! / Предлагаем работу усердным, вежливым и жизнерадостным официантам!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456934

Tööpakkumise number

456934

Töö kirjeldus

- klientide vastuvõtmine ning rõõmsameelne suhtlemine
- tellimuste vastuvõtmine, jookide, söökide serveerimine
- jookide valmistamine
- kvaliteetse ning positiivse elamuse pakkumine kliendile
- tõhus broneeringute jälgimine
- kaasa tellimuste vastuvõtmine
- restorani korrashoid
- kiire, efektiivne ja organiseeritud töö tagamine

- встреча гостей и приятное общение
- принятие заказов, сервировка блюд и напитков
- приготовление напитков
- обеспечение клиенту качественных и позитивных впечатлений
- чёткое слежение за бронированием
- принятие заказов навынос
- слежение за порядком в ресторане
- обеспечение быстрой, эффективной и организованной работы

Nõudmised kandidaadile

- hea meeskonnatöötaja
- positiivse ellusuhtumisega
- leidlikkus leida innovatiivseid lahendusi
- kasuks tuleb eelnev kogemus teenindajana
- inglise keele oskus
- kasuks tuleb erinevate keelte oskus

- хороший командный игрок
- позитивный взгляд на жизнь
- находчивость
- разговорный навык английского языка

Ettevõte pakub

- korrektset väljaõpet
- nooruslikku ja energilist töökeskkonda
- häid töötingimusi
- ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
- väärilist töötasu
- suurepärast kogemust
- tasuta parkimiskoht

- хорошее обучение по должности
- молодёжная и энергичная рабочая атмосфера
- хорошие условия труда
- возможности развития внутри компании
- достойную зарплату
- замечательный опыт
- бесплатное парковочное место

Kontaktisik: Maksim / 58400184

NB! OLE HEA, KUI SOOVID KANDIDEERIDA, TEE SEDA ALLOLEVAL LINGIL. TÄIDA SEALNE KÜSIMUSTIK NING ME VÕTAME SINUGA ÜHENDUST!

ЧТОБЫ ПОДАТЬ ЗАЯВКУ, ПРОЙДИ, ПОЖАЛУЙСТА, ПО ССЫЛКЕ:

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2017

Mis on Sushi Plaza ? Kes on Sushi Plaza?

Sushi Plaza on pealinna sushi restoran kellele ei meeldi teha asju tavaliselt!
Meie restorani menüü on väljatöötatud selle põhjal mis on maitsev ning mis on kvaliteetne. Lihtsalt kokku rullida sushit pole ju iseenesest raske, kuid lisada sellele maitset, süda ja elamust on juba lisand omaette.

Teeninduses oleme pühendunud sõbralikkusele, kiirusele ja abivalmidusele. Panustame inimeste töötahtele ning soovile areneda.

Atmosfääris oleme loonud hubase konteksti koos mõnusa muusikaga mida kombineerides meie maitseelamustega, viib mõtted kiirelt linna müralt eemale.

Oleme restoran kes teeb, kes mõtleb, kes tahab!