Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630065

Pakume tööd puhastusteenindajatele ja kojameestele avatavas Jõhvi Pargikeskuses

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puhastusteenuse osutamine kaubanduspindadel, kojameestel - välisaladel.

Nõudmised kandidaadile

kohusetunne

Ettevõte pakub

Lisainfo 33 72780, 56565400

Tööpakkumise number
#630065

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

ISSi (Integrated Service Solutions) näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 50 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab ca 530 000 inimest. ISS Eesti AS on enam kui 15 aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ligi 1500 inimest, kellest rohkem kui 200 on väiksema või suurema töövõime kaotusega.

Vaata rohkem