Pakume tööd filiaalijuhataja asetäitjale Viimsi kooli Daily köögis!
Tööpakkumise number #714788

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Koka abi töö eesmärgiks on erinevate abitööde teostamine köögis-kauba tellimine, vastuvõtt ja ladustamine, inventuuri läbiviimine.

Koka abi aitab menüüsid ette valmistada ja üles laadida vastavasse keskkonda ning vajadusel osaleb köögi ja teenindussaali tööprotsessides.

Ootused kandidaadile

NÕUDMISED KANDIDAADILE:

  • Töökogemus toitlustusasutuses
  • Eesti keele oskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus, hea aja planeerimine, üksi töötamise oskus, positiivne suhtumine, puhas, kiire ja kohusetundlik

  • Peresõbralik tööaeg E-R 06:30-15:00, L-P ja riigipühad vabad

  • Ametlik ja õigeaegne töötasu

  • Täiendav tervisekindlustus või soodustused sportimiseks (Stebby)

  • Soodne omapere toitlustus

  • Ühisüritused

Tööpakkumise number
#714788

Asukoht:
Viimsi, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2021
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2021
Pakume tööd filiaalijuhataja asetäitjale Viimsi kooli Daily köögis! Pakume tööd filiaalijuhataja asetäitjale Viimsi kooli Daily köögis!

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaata rohkem